Rodinný dům - Provodín

Číslo zakázky 21106
Místo Provodín
Objednatel Soukromý investor
Projektant Ateliér Belveder
Přípravář Jan Labovský
Stavbyvedoucí David Pleštil
Stavební dozor Ing. Bohumil Vacek
Způsob provádění Generální dodavatel
Termín realizace 2011/06 - 2012/08
Smluvní cena 15,9 mil

Tvar stavby je jednoduchý, respektující venkovské prosředí a tradiční zástavbu v obci. Rodinný dům je přízemní nepodsklepený se sedlovou střechou se sklonem 30°, s jednoduchými symetricky členěnými štíty s okny vedoucími do nevyužívaného podkroví. Vnější vzhled stavby rozhodujícím způsobem určuje obklad fasády z lícových cihel, které upomínají na tradiční přírodní materiály používané v oblasti. Fasády jsou jednoduše členěné pravidelnými okny. Na vzhled rodinného domu navazuje přístřešek pro parkování osobních aut Vzhledem k navrženému půdorysnému tvaru a osazení domu do terénu bude terén v okolí domu vyrovnán pomocí násypu, které v jihozápadním rohu objektu budou dosahovat výšky cca 2,4 m nad původním terénem. Celkové rozměry - 25,90 x 23,45 m, výška hřebene 7,10 m nad upraveným terénem. Obytné křídlo tvoří konstrukční dvojtakt, dispozičně jde o trojdílnou dispozici podobnou tradičnímu venkovskému domu; vstup do obytného křídla je přibližně v jeho středu. V jihovýchodní části obytného křídla je umístěna společenská část s kuchyní, jídelnou a obytným pokojem. Mezi vstupním zádveřím a kuchyní je spíž přístupná ze zádveří. Ve středu dispozice je navržena pracovna, vpravo od vstupu je pak klidová část se dvěma pokoji a ložnicí přístupnými ze střední chodby. Naproti pokojům je v těžišti dispozice celého domu umístěna společná koupelna a prádelna. U ložnice je navržena samostatnákoupelna přístupná pouze z této místnosti, na tuto koupelnu dále navazuje sauna umístěná v krčku, který spojuje obytné křídlo s technickým křídlem objektu. Spojovacím krčkem dále prochází chodba s průchozí šatnou, která spojuje vstupní zádveří s garáží.Z této chodby je přístupná i technická místnost umístěná ve spojovacím krčku vedle sauny. V obslužném křídle objektu je garáž pro dvě osobní auta propojená s přírušním skladem. U severovýchodního štítu je umístěný sklad zahradní techniky se samostatným vstupem z „hospodářského dvora“ a WC přístupné z tohoto skladu.

Rodinný dům - Provodín

Aktuální informace

 • ŽIVÝ KOMPOST - odběrné místo

  ŽIVÝ KOMPOST - odběrné místo ŽIVÝ KOMPOST je produkt vyrobený pouze z kvalitních surovin jako je koňský hnůj, hnůj skotu, drůbeží podestýlka, tříděná tráva, dřevní štěpka aj.

  Obsahuje...

  » více

 • NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

  NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM Jsme dodavatelem zařazeným v seznamu odborných dodavatelů pro zateplovací program Ministerstva životního prostředí „NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM" administrovaný Státním fondem životního...

  » více

Kontaktní informace

Tel.: +420 / 485 134 848
Fax: +420 / 485 134 848

E-mail: info@jss.cz

Oznámení reklamace on-line

Politika integrovaného systému řízení Ještědské stavební společnosti

Jsme držitelé těchto certifikátů:

Certifikát ISO 9001 Certifikát ISO 14001 Certifikát OHSAS 18001 Certifikát IMS 9001