Rodinný dvojdomek v Peci pod Sněžkou

Číslo zakázky 21231
Místo Pec pod Sněžkou
Objednatel Soukromý investor
Projektant Tenet architektonický ateliér
Přípravář Jan Labovský
Stavbyvedoucí Ing. Martin Daňhel
Stavební dozor Miroslav Herčík
Způsob provádění Generální dodavatel
Termín realizace 11/2012- 10/2014

Jedná se o dvoupodlažní podsklepený objekt s balkóny.  Plánovaný rodinný dvojdomek se bude nacházet na parcele 111/15 v katastrálním území Pec pod Sněžkou 718637 v nadmořské výšce 800 metrů nad mořem. Objekt je situován v intravilánu města na Malé Plání v blízkosti Peckého potoka na úpatí kopce Skalka. Samotný pozemek je ve svahu, který je orientovaný na západ.Objekt je na dvojici vzájemně posunutých obdélníkových půdorysech, které jsou doplněné o balkóny. Z východní strany je vjezd do garáží a ze západní strany jsou dva oddělené vstupy. Objekt je zastřešen dvojicí sedlových střechJedna se o objekt určený k bydlení dvou rodin. Jedná se o dva rodinné domy s jednou společnou středovou zdí. Fasádu bude tvořit kombinace kamenného obkladu, soklu obloženého kamenem nebo umělým kamenem a probarvené omítky.  Fasádu dále dotváří balkóny s dřevěným zábradlím.

Rodinný dvojdomek v Peci pod Sněžkou

Aktuální informace

 • ŽIVÝ KOMPOST - odběrné místo

  ŽIVÝ KOMPOST - odběrné místo ŽIVÝ KOMPOST je produkt vyrobený pouze z kvalitních surovin jako je koňský hnůj, hnůj skotu, drůbeží podestýlka, tříděná tráva, dřevní štěpka aj.

  Obsahuje...

  » více

 • HLAVNÍ PARTNER Lípa Musica 2017

  HLAVNÍ PARTNER Lípa Musica 2017 Hudba na jedné straně, stavba na straně druhé
  jsou projevem lidské tvůrčí činnosti.

  Imaginace, hledání témat mimo „realitu všedního dne“,
  jsou...

  » více

 • NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

  NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM Jsme dodavatelem zařazeným v seznamu odborných dodavatelů pro zateplovací program Ministerstva životního prostředí „NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM" administrovaný Státním fondem životního...

  » více

Kontaktní informace

Tel.: +420 / 485 134 848
Fax: +420 / 485 134 848

E-mail: info@jss.cz

Oznámení reklamace on-line