Těsnící vaky potrubí

Těsnící vaky potrubí slouží pro rychlé a spolehlivé utěsnění stok a potrubí. Používají se hlavně při opravách, údržbě, haváriích a při zkouškách těsnosti nových a sanovaných potrubí dle ČSN 756909. Jsou proto nezbytným pomocníkem pro vodohospodářské organizace, ve stavebnictví, průmyslu a pro záchranářské a hasičské sbory. Těsnící vaky potrubí VAPO jsou vyrobeny z kvalitní pryže vyztužené tkaninou. Odolávají povětrnostním vlivům, teplotám od -30oC do 80oC, užitkové a odpadní vodě a jsou středně odolné chemikáliím. Základní typová řada U se skládá z 9 standardních provedení od průměru 50 mm do 1600 mm. Všechny vaky jsou zkoušeny 1,3 násobkem jejich provozního tlaku a odolávají protitlaku 5 m vodního sloupce.

Aktuální informace

 • ŽIVÝ KOMPOST - odběrné místo

  ŽIVÝ KOMPOST - odběrné místo ŽIVÝ KOMPOST je produkt vyrobený pouze z kvalitních surovin jako je koňský hnůj, hnůj skotu, drůbeží podestýlka, tříděná tráva, dřevní štěpka aj.

  Obsahuje...

  » více

 • HLAVNÍ PARTNER Lípa Musica 2017

  HLAVNÍ PARTNER Lípa Musica 2017 Hudba na jedné straně, stavba na straně druhé
  jsou projevem lidské tvůrčí činnosti.

  Imaginace, hledání témat mimo „realitu všedního dne“,
  jsou...

  » více

 • NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

  NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM Jsme dodavatelem zařazeným v seznamu odborných dodavatelů pro zateplovací program Ministerstva životního prostředí „NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM" administrovaný Státním fondem životního...

  » více

Kontaktní informace

Tel.: +420 / 485 134 848
Fax: +420 / 485 134 848

E-mail: info@jss.cz

Oznámení reklamace on-line