Rekonstrukce objektu bývalé kotelny v Železném Brodě na uměleckou kovárnu - Oceňěno Fasáda roku 2015

Číslo zakázky 21415
Místo Železný Brod
Objednatel Moravolen a.s.
Projektant Ing. Jiří Čermák
Přípravář Pavla Jirušková
Stavbyvedoucí Ing. Martin Daňhel
Způsob provádění Generální dodavatel
Termín realizace 5.-12.2014
Technické parametry přestavba objektu

"Budova bývalé kotelny a zámečnické dílny se nachází v areálu zrušené textilní továrny v Železném Brodě. Objekt byl dlouhou dobu nevyužitý. V době před rekonstrukcí ho částečně využívali kováři pro malosériovou výrobu uměleckých a dekoračních kovových předmětů. Budova byla tvořena dvěma provozně oddělenými provozy – bývalou kotelnou a zámečnickou dílnou s kovárnou. Budova je rozčleněna na tři samostatné celky – kovářskou dílnu, zámečnickou dílnu a kovárnu, kde byla rekonstruována původní kovářská výheň. Z východní strany vznikl nový vstup zaměstnanců přímo do sociálního zázemí a kanceláří. Do všech tří prostor jsou osazena nová vrata a okna s klenutým nadpražím. Stávající plechová krytina nad kovářskou dílnou je nahrazena novou střechou z izolačních panelů KINGSPAN. Ve střeše nad kovářskou dílnu i zámečnickou dílnu jsou osazeny střešní světlíky a ve hřebeni dvě lucernové střešní nástavby pro odvětrání. Budova je částečně podsklepena, kde vznikla technická místnost. Nad žulovým soklem je provedeno zateplení kompletní tepelně izolační systém Baumit tl. 100mm. "

Rekonstrukce objektu bývalé kotelny v Železném Brodě na uměleckou kovárnu - Oceňěno Fasáda roku 2015

Aktuální informace

 • ŽIVÝ KOMPOST - odběrné místo

  ŽIVÝ KOMPOST - odběrné místo ŽIVÝ KOMPOST je produkt vyrobený pouze z kvalitních surovin jako je koňský hnůj, hnůj skotu, drůbeží podestýlka, tříděná tráva, dřevní štěpka aj.

  Obsahuje...

  » více

 • NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

  NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM Jsme dodavatelem zařazeným v seznamu odborných dodavatelů pro zateplovací program Ministerstva životního prostředí „NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM" administrovaný Státním fondem životního...

  » více

Kontaktní informace

Tel.: +420 / 485 134 848
Fax: +420 / 485 134 848

E-mail: info@jss.cz

Oznámení reklamace on-line

Politika integrovaného systému řízení Ještědské stavební společnosti

Jsme držitelé těchto certifikátů:

Certifikát ISO 9001 Certifikát ISO 14001 Certifikát OHSAS 18001 Certifikát IMS 9001